Jak získat půjčku nezaměstnaným?

soukromé půjčky ihned Téměř všechny banky, ohromené obrovským množstvím nesplácení úvěrů v době krize, dnes poskytují půjčky za velmi náročných podmínek. V předkrizových časech mohl někdo získat spotřebitelský úvěr, zatímco finanční prostředky byly poskytovány téměř pod “upřímným slovem”. Nicméně, i dnes, ti, kteří obdrží “bílou mzdu” a mají dobrou úvěrovou historii, nebude těžké zajistit půjčku. Existuje způsob, jak pro zbytek?

Přes tuto situaci je možné získat půjčku osobě, která nemůže potvrdit své zaměstnání. Banky jsou vůči těmto dlužníkům loajální, zejména proto, že na tuto kategorii dlužníků získávají mnohem víc než ve zbytku.

Co je “nezaměstnaná půjčka”?

Takové půjčky jsou úvěry poskytnuté bez certifikátu příjmů. Koneckonců, osoba, která není oficiálně zaměstnána, je legálně považována za nezaměstnané, bez ohledu na zaměstnání. Při vydávání úvěrů banky berou v úvahu, že dnes “nezaměstnanými” nejsou jen ti, kteří jsou registrováni na burze práce. Může se jednat o osoby, které pobírají příjmy z pronájmu bydlení k pronájmu, ty, kteří investují do investic, stejně jako všichni pracovníci na volné noze. Všichni z nich nemají poznámku o zaměstnání v pracovním sešitu, neplatí příspěvky do Penzijního fondu, nehlásí svůj příjem. Z pohledu daňové policie jsou takové “nezaměstnané” zlomyseľní porušovatelé, ale pro úvěrové a finanční instituce jsou potenciálními dlužníky, kteří jsou ochotni platit více za svůj status než s klasickým půjčováním. Dnes, pro půjčku nezaměstnaným, existují dvě možnosti.

Úvěr zajištěn

Pokud máte auto nebo byt, který lze poskytnout jako zajištění, můžete se spolehnout na půjčku, jejíž výše činí přibližně 80% tržní hodnoty zastaveného majetku. Banka, která dostane záruky na splácení svých prostředků, vám poskytne mnohem větší ochotu používat peníze. Mimochodem, tyto úvěry ze zajištění jsou považovány bankami za spolehlivější než úvěry s poskytnutím osvědčení o příjmech. Koneckonců, život vždy představuje nepříjemné překvapení – můžete ztratit svou práci, můžete “vyhořit” z investic. V případě poskytnutí zajištění banka prakticky nehrozí žádné riziko, protože bude vždy obdržet úvěrové fondy zpět na soud. Nemáte-li majetek, který by banka přijala jako záruku, můžete si s sebou poskytnout záruku jako jistotu úvěru, která může oficiálně potvrdit vaše (nejlépe vysoké) příjmy.

Zápočet s minimem dokumentů

Ve “sortimentu” téměř každé banky se dnes můžete setkat s nabídkou, abyste požádali o půjčku a poskytli byste pouze dva dokumenty. Je rychlé a snadné získat takovou půjčku, ale bude to “drahé” velmi drahé. Chcete-li kompenzovat nedostatek výkazu zisku a ztráty, banka vás požádá:

 • dvojice pevných telefonních čísel, jejichž účastníci potvrdí totožnost dlužníka;
 • jakékoli nepřímé důkazy o vaší finanční situaci (například kopie dokumentů, které potvrzují, že máte drahé majetek);
 • Budete také potřebovat výpis z kreditní historie. Pokud je vaše kreditní “biografie” v pořádku, banka vám může poskytnout úvěr i bez ručitelů nebo zajištění.
 • Platíte za stav?

  Pro registraci úvěru ve stavu “nezaměstnaných” v první řadě budete platit s malou velikost úvěru – bez zajištění zajištění, to nebude překročit 300 tisíc rublů. Totéž platí pro dobou připsání, která je v průměru 2-3 roky. A samozřejmě hlavní věc je úrokové sazby. V průměru je půjčka pro nezaměstnané poskytována ve výši 30% ročně. Stojí však za to, že tento údaj nezahrnuje dodatečné platby a provize, tj. Celkový přeplatok může být mnohem vyšší.

  Author: admingo

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *